دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

شخصیت های برگزیده دختران

Alternate Text

شخصیت‎های برگزیده دختران تاثیر بسزایی در ترویج و تبلیغ برندهای معتبر دارند. دنیای مد و فشن چنان جذابیتی دارد که در حال حاضر بسیاری از کودکان و نوجوانان نیز اشتیاق شدیدی برای فعالیت در این عرصه را دارند. طراحان از فاکتورهای مختلفی در این زمینه استفاده می‎کنند. گاهی اوقات طراحی لباس شخصیت کارتونی مورد توجه قرار می‎گیرد. برای مثال زمانی در طراحی لباس دختران خردسال از سبک لباس سیندرلا استفاده می‎کردند. از خصوصیات بارز این مدل، دامن‎های پرچین و پفی بود. گاهی اوقات از نام شخصیت مدل، برای معرفی طرح مورد نظر استفاده می‎شود. به همین دلیل شاید نام برخی از مدل‎ها بیش از سایرین به گوش برسد. کودکان و نوجوانانی که در این زمینه فعالیت می‎کنند اغلب در مشاغل دیگری مانند بازیگری نیز فعالیت دارند. گاهی اوقات علاوه بر لباس، محصولاتی مانند عطر و ادکلن نیز با نام آنها به دنیای مد و فشن ارائه خواهد شد. در ادامه به معرفی چندین مدل موفق کودک و نوجوان اشاره شده است.

آنا پوگا

از شخصیت‎های برگزیده دختران در صنعت مد و فشن می‎توان به " آنا پوگا" اشاره کرد. او در سال 2009 در شهر سنت پترزبورگ روسیه به دنیا آمد. آنا از همان اوایل کودکی وارد صنعت مد شد و به دلیل چهره جذاب و دوست‎داشتنی که داشت، مورد توجه طراحان لباس قرار گرفت. او در حال حاضر در حرفه بازیگری مشغول فعالیت است.

 

آناپوگا

کریستینا پیمنووا

"کریستینا پیمنووا" از سن سه سالگی وارد صنعت مد شد. او در سال 2005 در مسکو روسیه به دنیا آمده است. او با برندهای مشهور و معتبری در سراسر جهان همکاری داشته داشت. در سال 2014 از او به عنوان یکی از زیباترین دختران جهان یاد شده است. از "کریستینا پیمنووا" به عنوان الهه زیبایی نیز یاد می‎شود.

 

کریستینا

میلا و اما

" میلا و اما" خواهران دوقلو هستند. در ابتدا عکس‎های آنها توسط پدر و مادرشان در فضای مجازی پخش شد. پس از آن این دو خواهر مورد توجه فعالان این عرصه قرار گرفتند و به عنوان مدل در این صنعت شروع به فعالیت کردند.

 

میلا و اما

تایلن بلوندو

" تایلن بلوندو" در سال 2001 میلادی در فرانسه به دنیا آمده است. او از سن چهار سالگی وارد صنعت مدلینگ شد و به دلیل زیبایی و جذابیتی که داشت توانست به خوبی در این صنعت فعالیت نماید. پدر تایلن فوتبالیست بود و مادرش به عنوان مجری و هنرپیشه در شبکه‎های تلویزیونی فرانسه فعالیت داشت. به همین دلیل برای ورود به دنیای رسانه کار چندان پیچیده‎ایی پیش رو نداشت. " تایلن بلوندو" از سال 2017 میلادی به عنوان سفیر رسمی تبلیغاتی LOREAL فعالیت دارد. از L'OREAL به عنوان یکی از مشهورترین و معتبرترین برندهای آرایشی و بهداشتی یاد می‎شود. در حال حاضر نیز تایلن این وظیفه را بر عهده دارد.

 

تایلن بلوندو

هایلت

از دیگر دخترانی است که توانسته است در دنیای فشن، موفق عمل نماید. استایل او با دیگر مدل‎ها فرق داشته و به همین دلیل بسیاری از دختران جوان و نوجوان ترجیح می‎دهند از سبک لباس‎های او پیروی نمایند.

 

هایلت

ایرا براون

از "ایرا بروان" به عنوان یکی از شخصیت‎های برگزیده دختران در صنعت مد یاد می‎شود. او متولد آمریکا بوده و از سن دو سالگی وارد این عرصه شده است و تاکنون به عنوان مدل بسیاری از برندهای مشهور را تبلیغ کرده است.

 

ایرا براون

اله

" اله" از دیگر مدل‎های مطرح در زمینه پوشاک کودکان است. او در طی فعالیت روزانه خود بسیاری از برندهای معروف جهان را تبلیغ می‎کند. او در اینستاگرام بیش از 97K فالوئر دارد.

 

اله

لراتا

"لراتا" از دیگران کودکانی است که توانسته در صنعت مد نظر بسیاری از طراحان به خود جلب نماید. او در حال حاضر با برد "شنل" همکاری داشته و بسیاری از محصولات آرایشی از برندهای معتبر را تبلیغ می‎کند.

 

لراتا

آملیا

" آملیا " از دیگر کودکانی است که در دنیای مد و فشن مطرح شده است.

 

آملیا

استلا و بیلز

" استلا و بیلز" خواهر و برادری هستند که با یکدیگر به تبلیغ برندهای مشهور می‎پردازند. آنها در اینستاگرام بیش از 67 K فالوئر دارند.

 

استلا و بیلز

کایا گربر

از " کایا گربر" به عنوان یکی دیگر از شخصیت‎های برگزیده دختران یاد می‎شود. او در سن 16 سالگی توانست در عرصه مد و فشن به شهرت دست یابد. مادر او " سیندی کرافورد" یکی از سوپر مدل‎های دهه 90 میلادی بود. در واقع " کایا گربر" موفقیت و شهرت خود را مدیون مادرش است. سیندنی خبر مدلینگ شدن دخترش را رسانه‎ایی کرد و به این ترتیب برندهای بسیاری زیادی برای همکاری با او پیشنهاد دادند. در حال حاضر او به عنوان یکی موفق‎ترین مدل‎ها، به تبلیغ برندهای معتبر و لاکچری می‎پردازد.

 

کایا گربر

کارا دلوین

از دیگر شخصیت‎های برگزیده دختران در صنعت مد و فشن می‎توان به " کارا دلوین" اشاره کرد. او از سن 10 سالگی وارد عرصه مد شد و توانست در این زمینه موفق عمل نماید. در سال‎های 2012 و 2014 از او به عنوان زیباترین و بهترین مدل دنیا یاد شده است. " کارا" در زمینه خوانندگی و بازیگری نیز فعالیت دارد.

 

کارا دلوین

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

با عضویت در خبرنامه هیژا از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.