دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

سلیقه‌ی دختران در سن بلوغ

Alternate Text

سلیقه‌ی دختران در سن بلوغ

سالهای نوجوانی می‌تواند مرحله‌ای گیج کننده باشد ، به خصوص وقتی که صحبت از سبک و مد فردی می شود. قضیه همیشه فقط به پوشش و تناسب سبک پوشش نوجوان با دوستان نیست. نوجوان نه تنها خود برای خود باید سبک لباس داشته باشد، بلکه باید به فکر مناسب بودن در انظار عمومی هگ باشد. این‌مسئله‌ای است که همیشه دغدغه‌ی نوجوان است. اگر شما یک دختر نوجوان در خانه دارید ، احتمالاً بارها او را دیده‌اید که سرگردان است که چه چیزی بپوشد و چگونه ظاهر خود را سبک کند.به عنوان یک مادر ، این وظیفه‌ی شماست که دخترتان را با برخی از سبکهای جالب و جذاب مد و البته در خور شان، آشنا و به روز کنید.

نکاتی درباره مد دختران نوجوان

آنچه در ادامه می‌بینید فهرستی از ایده‌هایی است که دختران نوجوانان می‌توانند بپوشند. این فهرست به دختر نوجوان شما اجازه می دهد سبک خاص خود را پیدا کند و با آن راحت باشد:

لایه های رنگی

استفاده از چند لباس روی هم یا به اصطلاح لایه بندی، یکی از روش‌های پوششی است که همیشه برای دنیای مد جذاب بوده است.البته برای هر سن و سالی نیز مناسب است. به نوجوان خود کمک کنید تا همه لباس های رنگارنگ خود را یک بار امتحان کند. سعی کنید با حالات چهره‌ی خود او را تحت تاثیز قرار ندهید. از نوجوان خود بخواهید که یک جلیقه رنگارنگ بپوشد و آن را با پیراهن کوتاه یا ژاکت رنگارنگ در بالای آن قرار دهید. بگذارید آن را با جین های ساده و کفش های کتانی و کیف صلیبی رنگارنگ ست کند

 

نکاتی درباره مد دختران نوجوان

برش ساده راه راه

مانتوها یا بلوزهای راه راه از آن دست مدهایی هستند که برای همه‌ی سنین و همه‌ی فصول است. نوجوان شما می تواند یک مانتوی برش راه راه زیبا با رنگ‌های خنثی مانند نوار راه راه سیاه و سفید بپوشد و آن را با یک جفت ساده جین ست کنید. برای حفظ سادگی در قسمت بالا ، از او بخواهید که اکسسوری‌ها یا آرایش را به حداقل برساند.

 

برش ساده راه راه

مسابقه رنگ زمستانی

نوجوان شما می‌تواند از رنگ‌های روشن در کمد لباس زمستانی خود استفاده کند تا مطمئن شود که سبک لباسی که می‌پوشد جذاب و در عین حال پر جنب و جوش است. از او بخواهید هر دو مورد لباس خود را به رنگ دلخواه مانند کلاه پشمی تیل روشن با روسری پشمی تیل روشن جفت کند. مطمئن شوید که او بقیه لباس را در تن خنثی یا روشن نگه داشته باشد ، تا تمرکز روی لباس‌های هماهنگ رنگ باقی بماند. یک سارافون سفید یا پیراهن ساده با یک جفت شلوار جین عالی خواهد بود. این یکی از بهترین نکات مد برای دختران نوجوان است.

 

مسابقه رنگ زمستانی

سارافون یا جلیقه

جلیقه یا سارافون یکی از اکسسوری‌های دنیای مد به حساب می‌آید که باید در کمد لباس نوجوان شما وجود داشته باشد. یک جلیقه یا سارافون در سایه سفید همیشه به او کمک می کند تا لباس های دیگر خود را در اطراف آن هماهنگ کند. به نوجوان خود اجازه دهید یک جلیقه سفید را با یک جفت آبی جین و کفش های کتانی ساده و یا روشن امتحان کند. او همچنین می تواند از تعدادی اکسسوری روی دست خود برای ایجاد جلوه بیشتر استفاده کند. بهترین قسمت در مورد این ظاهر این است که نوجوان شما همیشه می تواند با استفاده از روسری ، پیراهن ، یا حتی ژاکت ، لایه دیگری روی آن اضافه کند.

 

سارافون یا جلیقه

ژاکت جین کلاسیک آبی

سر به کمد لباس دختر خود بزنید و اطمینان حاصل کنید که نوجوان شما در کمد لباس خود یک کت جین کلاسیک در سایه آبی دارد ، زیرا این یکی از اکسسوری‌های مد است که همه باید داشته باشند. او می تواند بنا به سلیقه‌ی خود و متناسب با این ژاکت یا کت، شلوار کمی بزرگ را برای اندازه خود انتخاب کند ، زیرا هر دو در صورت ست شدن با لباس های دیگر بسیار زیبا به نظر می رسند. نوجوان شما می تواند ژاکت را روی لباس ، دامن و تاپ معمولی ، جلیقه و شلورا جین ، لباس رسمی یا حتی به عنوان کت دکمه دار با یک جفت مشکی جین بپوشد.

 

ژاکت جین کلاسیک آبی

جوراب شلواری

نوجوانان عاشق پوشیدن شلوارک و دامن هستند و این یکی از موارد مد است که دختر شما همیشه می‌تواند از آن برای ایجاد یک سبک خیره کننده استفاده کند. به نوجوان خود کمک کنید تا دامن آبی ساده بپوشد و زیر آن را یک جوراب شلواری جذاب به پا کند. او می تواند آن را با یک مانتو یا زیرمانتویی برش سفید و یک جفت کفش کتانی کراواتی ست کند.

 

جوراب شلواری

عینک‌های همیشه جذاب

فریم های بزرگ عینک دوباره بازگشته‌اند تا سبک جدیدی را ، چه برای بزرگسالان و چه برای نوجوانان به وجود آورند. بهترین قسمت در مورد استفاده از عینک به عنوان لوازم جانبی مد این است که نوجوان شما می تواند نوع ظاهری را که می‌خواهد ایجاد کند انتخاب کند. شما می‌توانید به نوجوان خود کمک کنید تا یک عینک انتخاب کند که یا تک رنگ و همرنگ لباس‌ها باشد یا چندین رنگ در آن باشد. همچنین ، از او بخواهید رنگ هایی را انتخاب کند که زنده‌تر باشد و کسل کننده نباشد، زیرا به درخشش یک ظاهر ساده کمک می‌کند. نوجوان شما می‌تواند از عینک با لباس رسمی و همچنین لباس راحتی راحت و سرگرم کننده استفاده کند.

عینک

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

با عضویت در خبرنامه هیژا از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.