دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

دامن یا شلوارکدام مطلوب‌تر دختران ایرانی است

Alternate Text

سبک سلیقه‌ی افراد بسته به تفاوت‌های فردی می‌تواند متنوع و متفاوت از یکدیگر باشد. آنچه فردی به آن عشق می‌ورزد، مورد نفرت فرد دیگری واقع خواهد شد. با این‌حال این باعث نمی‌شود تا نتوان حکمی کلی درباره‌ی برخی‌موارد داد. هرچند این احکام، در نقش گمانه‌زنی‌هایی هستند که گاه درست و گاه تا حدودی غلط از آب در می‌آیند. عرف مساله‌ی دیگری است که‌گاهی سلایق هر فرد را تحت‌الشعاع خود‌قرار می‌دهد. کاری را که طبق علایق شما نیست، به خاطر این که عرف از آن حمایت می‌کند انجام می‌دهید. یا کاری را دوست دارید به خاطر نگاه دیگران که عرف آن را شکل می‌دهد، انجام نمی‌دهید. عرف سوای از مد یا فشن است. ممکن است کاری را عرف بپسندد، اما بر اساس قوانین نانوشته‌ی مد نتوانید انجام دهید یا برعکس. همه‌ی این‌ها مقدماتی بود تا به این مساله بپردازیم که سبک پوشش، میانگین به دست آمده از این سه است. تفاوت‌های فردی، عرف و مد می‌توانند نحوه و سبک پوشش شما را مشخص کرده و به آن خط بدهند. دختران و بانوان ایرانی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. آن‌ها آری به سبکی می‌گویند که با عرف و سلیقه‌ی آن‌ها سازگاری باشد‌. هرچند در طی زمان هم عرف و هم مد تغییرات چشمگیری می‌کنند. نحوه‌ی لباس پوشیدن دختران امروزی و دخترانی از دو دهه‌ی قبلی در یک جوی جمع نمی‌شود. به هر صورت، این‌که دختران ایرانی دامن بپوشند یا شلوار، بسته به عرف و مد، متغیر است. اما پیش از آنکه به این موضوع بپردازیم، به این مسئله می‌پردازیم که اصولا دامن بهتر است یا شلوار؟

دامن یا شلوار مسئله این است.

آنچه تحقیقات و علم جانب آن را می‌گیرند، برتری دامن بر شلوار برای بانوان و البته دختران است. سوای اینکه دختران ایرانی آن را می‌پسندند یا خیر، به دلایل این مساله می‌پردازیم.

دامن یا شلوارکدام مطلوب‌تر دختران ایرانی است

چرا دامن از شلوار بهتر است؟

جریان هوای بیشتر وقتی بیرون هوا گرم باشد جریان هوا بیشتر خواهد شد، سپس پوشیدن دامن احساس خنک‌تری به فرد می‌دهد. جریان هوا در مقایسه با شلوار یا حتی شلوارک بیشتر است.در تابستان که بیرون هوا گرم است، پوشیدن دامن از است گرما می‌کاهد و فرد را خنک نگه می‌دارد. در مقایسه با شلوار جین یا حتی شلوارک جریان هوا بیشتر است. تطبیق پذیری دامن‌ها، در مقایسه با شلوار لی ، برای هر موقعیتی مناسب‌ترهستند. همانطور که می‌توان با یک دامن، از محل کار به ساحل یا مرکز خرید رفت. محدودیت کمتری دارند: شما می توانید آزادانه با دامن حرکت کنید و هیچ حصاری مانند شلوار و شلوارک وجود نخواهد داشت. دامن‌ها محدودیت‌کمتری برای بانوان ایجاد می‌کنند و مدل دامن های بسیاری  وجود دارد مانند دامن پلیسه، دامن کوتاه و... ، زیرا می‌توانید وقتی دامن پوشیده‌اید نسبت به شلوار آزادانه‌تر حرکت کنید. رفتن به دستشویی آسان است آسان تر رفتن به دستشویی: اکنون این لباس مورد حمایت همه دختران است ، زیرا دامن برای پایین و بالا کشیدن به هیچ تلاشی احتیاج ندارد ، آنها بهترین نوع لباس برای دختران هستند. هنگام رفتن به دستشویی، شلوار جین در مقایسه با دامن مشکلات بیشتری را فراهم می‌کند‌. در عوض دامن را مجبور نیستید بیرون بکشید. قیمت مقرون به صرفه یا ارزان تر وقتی صحبت از دامن می‌شود ، بسیار ارزان‌تر از خرید شلوار جین یا شلوارک است. ظاهری جذاب‌تر دارد بیشتر دامن‌های زنانه ظاهری دلرباتر به فرد می‌دهند مانند دامن پلیسه . زیرا اصولا فرد باید بدن کشیده‌ای داشته باشد تا در شلوار جین زیبا جلوه کند. دامن یا دامن شلواری پوشیدن راحت‌تر از شلوار یا شلوارک است. اندازه‌ی اندام‌ها پوشیدن دامن کوتاه‌تر این تصور را ایجاد می‌کند که پاها بلندتر هستند. در حالی که شلوارک این گزینه رو فراهم نمی‌کند. اکنون چند گزینه‌ی دیگر را به طور خلاصه ذکر می‌کنیم. ● دامن‌ها و دامن پلیسه در مقایسه با شلوار جین انتخاب الگوی بیشتری دارند - ● ممکن است شلوار لی رنگی یا شلوار جین گلدار تهیه کنید اما آیا واقعاً زیبا به نظر می‌رسند؟ در حالی که دامن، متغیرهای زیادی دارد، کافی است طرح و رنگ زیبایی را انتخاب کنید ● تطبیق پذیری: دامن‌ها برای هر مناسبتی یا هر روز مناسب هستند مانند دامن مجلسی ، این امر از آن جهت است که می‌توانید هنگام پوشیدن دامن از محل کار خود به مرکز خرید و حتی ساحل بروید. خنک بودن در دامن بهتر از بو دادن در شلوار تنگ است. ● پایین‌تنه‌ی شما راحت‌تر است: شما هرگز احساس نمی‌کنید که در لباس خود گیر کرده‌اید و هیچ گونه خارش با پوشیدن دامن وجود ندارد. چرا دامن یا دامن شلواری از شلوار بهتر است؟ اگرچه ، بحث موضوعی خنده دار است ، اما طبق نظرسنجی ها دختران بیش از شلوار از دامن حمایت می‌کنند. بنابراین.، در اینجا برخی از دلایل خرید دامن زنانه را بررسی خواهیم کرد. دختران ایرانی دامن می‌پسندند یا شلوار؟ سوای از مطالبی که ذکر شد، آنچه دیده می‌شود، کشش جامعه به سمت دامن در میان دختران است. در فصل تابستان بیشتر از گذشته می‌توان دید که دختران ایرانی به جای شلوار لی از دامن شلواری و دامن‌هایی در اندازه‌های مختلف استفاده می‌کنند. این مسئله را می‌توان ناشی از سبک پوششی نه مد جهانی آن را تعریف می‌کند دانست.

دامن

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

با عضویت در خبرنامه هیژا از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.