دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

حلیمه عدن

Alternate Text

عدن به عنوان یکی از اولین مدلینگ های محجبه در این صنعت شناخته میشود که حتی مدل کفش های برند کانیه وست نیز بوده، تصاویری را در فضای مجازی منتشر کرده که در آنها زمانهایی را که مجبور به ترک عقاید میکرده نشان میدهد) از دست دادن زمان نماز و پوشاندن سر با شلوار جین( وی در استوری های اینستاگرام نوشت: "من فقط می توانم خودم را مقصر بدانم

این مدل با ارسال پستی از خودش در یک کارزار تبلیغاتی برای Beauty Fenty s’Rihanna نوشت: این همان دختری است که به او برمی گردم ، حلیمه واقعی. " در پستی دیگر ، عدن در مورد احساسی که ناشی از "قرار گرفتن در یک اقلیت" است ، صحبت کرد و افزود: "آنچه من در این صنعت مقصر می دانم ، کمبود سبک های اسالمی است." وی گفت که این امر منجر به درک بسیار کمی از حجاب در صنعت مد شده است. سال گذشته ، او به Observer گفت که حجابش در قراردادش با آژانس مدل سازی IMG غیرقابل مذاکره است. در دیگر پست های رسانه های اجتماعی ، عدن در مورد احساس سختی وسنگینیه، بودن در باالترین لول مدل در صنعت مد نوشت. "خواهران مسلمان به من پیام می فرستادند و حتی در ابتدای کار علنا به من برچسب می زدند که" مثل یک پیرزن لباس پوشیدن را متوقف کن "... که باعث شد احساس کنم کار اشتباهی انجام می دهم ... یادم می آید هدفم " محجبه به روز "بودن بود وحاال "گویی که این فقط هدفم نیست که شکست خورده." "یک آشفته به روز همان چیزی است که حقی قتا وجود داشته است.

" عدن در سال6102 در مراسم دختر شایسته آمریکا توجه کارنی رویتفیلد ، سردبیر مد را جلب کرد و معروف شد. بعد از آن با موسسه بین المللی مدلینگ IMG قرارداد امضا کرد و در آعاز برای برند هایی مانند کانیه وست، Yeezy و Maxmara روی استیج رفت. هجده ماه پیش ، حلیمه به عنوان اولین مدل محجبه بود در پوشش ورزشی Illustrated Sports ، با منتقدان و هواداران گفتگوهایی راجع به حجاب و مد انجام داد.

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

با عضویت در خبرنامه هیژا از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.