دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

جذابیت لباس های راه راه وخالدار

Alternate Text

جذابیت لباس های راه راه وخالدار

راه راه رنگی

اضافه کردن کمی رنگ به لباس‌ها ومانتو های راه راه بهترین روش برای ایجاد تنوع و جذابیت در استایل است. بهترین رنگ‌ها برای لباس راه راه ترکیب رنگ آبی روشن و سفید است، اگر جسارت بیشتری داشته باشید حتی می‌توانید از راه راه رنگین کمانی هم استفاده کنید.

 

راه راه رنگی

 

پوشیدن لباس‌های راه راه با هم

شما اگر بخواهید می‌توانید لباس‌هایی با طرح راه راه مشابه را با هم بپوشید و به اصطلاح سرتاپا راه راه شوید اما این کار توصیه نمی‌شود. پیشنهاد می‌کنیم لباس راه راه را با لباسی که طرح راه راه با رنگ و ابعاد متفاوت دارد بپوشید و نه طرح مشابه.

 

لباس های راه راه

پوشیدن لباس راه راه با لباس‌های طرح‌دار دیگر

لباس راه راه را می‌توان به راحتی با لباس ساده پوشید مثلا لباس راه راه می‌تواند یک از لایه‌های لباس‌های ساده شما باشد اما درمورد طرح‌های دیگر وضع فرق می‌کند. راه راه با گلدار معمولا جواب می‌دهد اما در مورد طرح‌های هندسی دیگر مثل خالدار و طرح‌های پیچیده بهتر است رنگ بندی را مشابه بگیرید.

 

لباس راه راه با طرح های دیگر

راه راه نامتقارن

گفتیم که طرح راه راه ایجاد خطای دید می‌کند و این بهترین فرصت برای پوشاندن عیب‌های اندام است، راه راه‌هایی که وزن نامتعادلی دارند و یا مورب و منحنی هستند هرکدام به نحوی می‌توانند برای مخفی کردن عیوب اندام به کار روند.

 

راه راه نامتقارن

 

 

لباس های خال خالی

پوشیدن لباس خال‌خالی با طرح‌ گل‌دار

شاید فکر کنید که اگر یک بخش از لباستان خال‌خالی است، باید بخش‌های دیگر را ساده انتخاب کنید. اگر این‌طور است، باید بگوییم که شما در میان ورق‌های کتابی قدیمی در سال‌ها پیش جا مانده‌اید. این ایده و اصل متعلق به سالیان پیش است. در این روزها، کارشناسان مد و فشن به شما توصیه می‌کنند که طرح‌های مختلفی مانند گل‌دار را با لباس‌های خال‌خالی هماهنگ کنید. برای مثال، دامنی گل‌دار با بلوزی خال‌خالی بسیار جذاب و متفاوت خواهد شد.

 

لباس های خال خالی

خال‌خالی در ترکیب با جین

یکی از ترکیبات جذابی که می‌توانید برای لباس خال‌خالی خود تدارک ببینید، پوشیدن آن با جین است. شلوار جین، دامن یا شلوارک یا حتی کت جین در همراهی با خال‌خالی چشم‌نواز می‌شود. این استایل ساده اما شیک و جذاب است. پس اگر به دورهمی عصرانه می‌روید و تونیک یا تاپی خال‌خالی دارید، سِت‌کردن آن با شلوار جین را به خاطر داشته باشید. در نهایت سادگی می‌توانید ترکیبی بسازید که همه دوستش دارند.

 

خال خالی در ترکیب با جین

لباس خال‌خالی و چهارخانه‌ها

 

انتخاب لباس‌هایی با طرح چهارخانه در کنار لباس‌های خالدار هم فکر خوبی است. این همراهی زمانی خوب و مطلوب خواهد بود که ترکیب رنگی پارچه‌ها با هم متناسب باشد. مثلا اگر لباس خالدارتان ترکیبی از خال‌های سفید و زمینه آبی است، پارچه چهارخانه‌ای به رنگ آبی می‌تواند مکمل زیبایی برایش باشد.

 

 خال خالی و چهارخانه

 

پوشیدن خال‌خالی‌هایی از رنگ‌های مختلف با هم

یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید برای ترتیب‌دادن استایلی شیک و خال‌خالی در نظر بگیرید، استفاده از خال‌خالی‌هایی با رنگ‌های مختلف در کنار هم است. مثلا دامن‌تان را به رنگ خال‌خالی صورتی-مشکی انتخاب کنید و برای بلوز به سراغ خال‌خالی سفید-مشکی بروید. استفاده از طرح‌ها و رنگ‌های مختلف خال‌خالی در کنار هم چشم‌نواز می‌شود. مثلا اگر بالاتنه پیراهن‌تان خال‌خالی‌های درشت دارد و در بخش دامن، اندازه و رنگ خال‌ها فرق می‌کند، یعنی ترکیبی جذاب از خال‌ها را روی پارچه لباستان جا داده‌اید.

پوشیدن خال خالی هایی از رنگهای مختلف با هم

 

ترکیب خال‌خالی و راه‌راه

پوشیدن لباس‌های خال‌خالی با لباس‌هایی که طرح راه‌راه دارند، ترکیب فانتزی و بامزه‌ای است. مثلا فرض کنید که دامنی خال‌خالی به تن دارید و بلوزتان هم راه‌راه است. کمربندی به رنگ زرد پررنگ هم روی کمر دامن بسته‌اید. عالی نیست؟ البته دقت کنید که اندامتان چه شکلی دارد. اگر اضافه‌وزن دارید، باید توجه داشته باشید که خال‌خالی‌های درشت نپوشید و در انتخاب راه‌راه هم به سراغ مواردی بروید که خطوط باریک و نزدیک به هم دارند. اگر هم پیراهن یا سرهمی‌تان یک‌دست خال‌خالی است از کیف و اکسسوری‌های راه‌راه در کنار آن غافل نشوید.

 

ترکیب خال‌خالی و راه‌راه

دقت‌کردن به اندازه خال‌های پارچه

اگر اندامتان بزرگ است و هیکلی محسوب می‌شوید یا اضافه‌وزن دارید، بهتر است که لباس خال‌خالی‌تان دارای خال‌های ریز باشد. خال‌های درشت روی تن‌تان نمود جالبی پیدا نخواهد کرد. اما اگر بسیار لاغر هستید یا قدتان بلند است و کشیده به نظر می‌رسید، بهتر است که خال‌خالی‌هایی با خال‌های درشت انتخاب کنید.

ترکیب لباس خال‌خالی با رنگ‌های شاد

همان‌طور که گفتیم و می‌دانید، لباس خال‌خالی را می‌توان با طرح‌های مختلفی از پارچه و رنگ‌های گوناگونی هماهنگ کرد و پوشید. اما اگر رنگ‌های شادتر را در ترکیب با خال‌خالی به تن کنید، استایل‌تان بسیار خاص‌تر و به‌یادماندنی‌تر می‌شود.

پوشیدن پیراهن خال‌خالی چین‌دار

برخی از افراد فکر می‌کنند که لباس خال‌خالی طرحی کودکانه دارد و برای بچه‌هاست. این فکر درستی نیست. چون اگر روش پوشیدن خال‌خالی‌ها را بدانید، دیگر چنین جلوه‌ای در ظاهرتان ایجاد نمی‌شود. برای مثال، یکی از کارهایی که می‌توانید در انتخاب لباس خالدار انجام بدهید و خود را از چنین طرز فکری دور نگه دارید یا به‌عبارت دقیق‌تر، زنانگی بیشتری به لباس خال‌خالی اضافه کنید، استفاده از پارچه‌های چین‌دار است. پوشیدن دامن یا پیراهن خال‌خالی که چین هم دارد، ترکیبی زنانه و زیبا ایجاد می‌کند.

 

پوشیدن پیراهن خال‌خالی چین‌دار

در آخر

اضافه‌کردن طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به استایل می‌تواند روحیه‌تان را شاد نگه دارد. تنوع رنگ‌ها و مدل‌ها را دست‌کم نگیرید. اگر از آن دسته افرادی هستید که نسبت به پوشیدن لباس‌های طرح‌دار مردد هستند و همیشه ترسی از این بابت در دل دارند، به لباس خال‌خالی نیم‌نگاهی داشته باشید. زیبایی و کاربردی ‌بودن این طرح به شما کمک می‌کند تا با دنیای متنوع مد و فشن آشتی کنید و ساد‌ه‌پوشیِ صِرف را کنار بگذارید.

 

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

با عضویت در خبرنامه هیژا از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.