دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

تمایل دختران به تصاویر یونی کورن🦄

Alternate Text

منظور از یونیکورن، همان اسب تک شاخ است. از این نماد در طراحی و تولید پوشاک دختران خردسال و نوجوان بسیار استفاده می‎شود. در واقع باید گفت این موجود افسانه‎ایی، اسبی زیبا بوده که یک شاخ مارپیچی در پیشانی خود دارد. ردپای آن بیشتر در افسانه‎ها و داستان‎های اروپایی دیده می‎شود. ریشه آن را به اساطیر یونان نسبت داده ‎اند، با این حال به طور دقیق نمی‎توان گفت این موجود افسانه‎ایی متعلق به کدام کشور است. برخی از اقوام بر این باور هستند که اگر کسی اسب تک شاخ را لمس کند تا همیشه خوشحال و خوشبخت زندگی خواهد کرد.

به هر حال این موجود نمادی از پاکی، شادی و مهربانی است. به همین دلیل در بین دختران از محبوبیت خاصی برخوردار است. البته در این زمینه داستان‎های متفاوتی وجود دارد. برای مثال گفته می‎شود تنها زنان می‎توانند این موجود افسانه‎ایی را رام کنند یا اینکه اسب شاخدار زنان را به مردان ترجیح می‎دهند.

تمایل دختران به تصاویر یونی کورن

چرا دختران به تصاویر یونی کورن علاقه دارند؟

علاقمندی دختران به تصاویر یونی کورن به داستان و افسانه‎هایی است که از این موجود نقل می‎شود. در حال حاضر فیلم و انیمیشن‎های زیادی از این شخصیت طراحی و تولید شده است. در طی آن اسب شاخدار به عنوان قهرمان داستان همواره در حال کمک کردن به دیگران است. جذابیت داستان، استفاده از رنگ و جلوه‎های بصری با کیفیت این کارتون را در بین دختران خردسال محبوب کرده است. به همین دلیل سعی می‎کنند به نوعی خود را به شخصیت نزدیک بدانند. طراحان لباس و مد نیز از این موضوع استفاده کرده و از تصاویر یونیکورن در لباس این گروه از مخاطبان خود استفاده می‎کنند. در واقع مهمترین دلیل علاقه کودکان به تصاویر یونیکورن شخصیتی است که نویسنده داستان برای آن خلق کرده است. کودکان در رویا پردازی ذهنی قوی دارند، شاید با تمام شدن کارتون، همه چیز برای شما تمام شود، اما مطمئن باشید، ذهن رویاپرداز کودکان خود را در کنار شخصیت محبوب داستان می‎پندارد، حتی در برخی موارد خود را به جای او تصور خواهد کرد. این موضوع در بازی‎های کودکانه آنها به راحتی به چشم می‎خورد. زمانی که آنها به خواب فرو می‎روند، گمان نکنید همه چیز به پایان رسیده است، احتمالا صبح که از خواب برخیزند، از رویای شبانه خود حرف خواهند زند که در کنار اسب شاخدار بوده‌اند.

چرا دختران به تصاویر یونی کورن علاقه دارند؟

طراحی یونی کورن و علاقه دختران به این شخصیت

از دیگر دلایل تمایل دختران به تصاویر یونی کورن، نوع طراحی این شخصیت است. در بیشتر نسخه‎ها از رنگ‎های ملایم صورتی بهره برده شده است. این رنگ در بین کودکان بخصوص دختران محبوب است، حس شادی، مهربانی و ظرافتی دخترانه از آن گرفته می‎شود. همچنین همنشینی بسیار خوبی با سایر رنگ‎ها دارد. رنگ صورتی همراه با شخصیت یونیکورن سبب شده است تا کودکان علاقه خاصی به آن داشته باشند. در برخی فیلم و کارتون‎ها، اسب تک شاخ به رنگ سفید طراحی شده است. اندامی کشیده، ظریف و زیبا برای آن در نظر گرفته و همچنین دارای قدرت ماورایی است. مجموعه این ویژگی‎ها نیز سبب می‎شود تا این شخصیت مورد توجه مخاطب قرار گیرد. در هر حال تمایل دختران به تصاویر یونی کورن، به دلیل همذات پنداری است که بین شخصیت و کودکان ایجاد می‎شود. کودکان در خیال خود همراه با این شخصیت هستند و به هر طریق تلاش می‎کنند تا این شخصیت را در کنار خود داشته باشند. از سویی دیگر شیوه معرفی یونی کورن به مخاطب نیز سبب محبوبیت این شخصیت شده است. در همه داستان‎ها این اسب مظهر خوبی معرفی شده و در کنار قهرمان داستان با بدی‎ها مبارزه می‎کند. در این مبارزه با سختی و خطرات زیادی مواجه می‎شود اما در نهایت پیروز میدان است. شخصیت متفاوت و مثبت، داستان جذاب، طراحی برتر و استفاده از رنگ‎های متنوع در محبوبیت این شخصیت در بین دختران موثر بوده است.

طراحی یونی کورن و علاقه دختران به این شخصیت

آیا علاقه دختران به تصاویر یونی کورن اثر مخرب خواهد داشت؟

هرگز گمان نکنید فیلم ها و کارتون‎ها صرفا با هدف سرگرمی ساخته می‌شوند. در هر فیلمی سعی می‌شود تا پیامی از طریق آن به مخاطب القاء شود. زمانی که مخاطب کودک است باید بیش از هر زمان دیگری به این موضوع توجه داشته باشید. به سختی می‎توان فرق بین واقعیت و خیال را به کودکان فهماند. آنها بر این باور هستند که شخصیت محبوب آنها به راستی وجود داشته و توانایی انجام کارهای خارق‎العاده را دارد. تا زمانی که شخصیت‎ها در داستان قرار داشته باشند، کودک مشکلی نخواهد داشت. مشکلات از آن جایی شروع می‎شوند که کودک آن را باور می‎کند. این علاقه ابتدا با جمع کردن تصاویر مربوط به آن آغاز خواهد شد. سپس متوجه می‎شوید کودک برای خرید کفش، پوشاک، لوازم‎التحریر و ... به دنبال اجناسی است که شخصیت مورد علاقه خود را بر روی آنها ببیند. شاید این موضوع در نگاه اول چندان مهم نباشد، اما به طرز قابل ملاحظه‎ایی کودک را از نظر فکری وابسته خود خواهد کرد. یونی کورن به خودی خود نمی‎تواند اثر سویی بر روح و روان خردسال داشته باشد، مهم این است که کودک چه تاثیری از شخصیت او گرفته باشد.

آیا علاقه دختران به تصاویر یونی کورن اثر مخرب خواهد داشت؟

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

با عضویت در خبرنامه هیژا از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.